Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32507
Stary 27.07.2015, 18:13
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Popieram 100%...
Jestem na swoim i wiem ile trzeba,co trzeba i jak dużo należy oddac oraz jaki czas trzeba stracic na to żeby wpierw to zarobić...
I dlatego od zawsze popierasz PO oraz Bronka... To dopiero zabawne!