Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32505
Stary 27.07.2015, 17:33
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Popieram 100%...
Jestem na swoim i wiem ile trzeba,co trzeba i jak dużo należy oddac oraz jaki czas trzeba stracic na to żeby wpierw to zarobić...
to jest normalne i zrozumiałe będąc na swoim, mi bardziej chodziło o ewentualne sposoby pobudzenia gospodarki bo obserwując z bliska co się dzieje to jest jakaś masakra piła teksańską 98, na dzisiaj nikt nic nie robi żeby to zmienić, ja nie twierdzę że pomysły PIS są jak prawda objawiona, ale do c...a wafla coś trzeba zrobić bo dalej tak się nie da funkcjonować , żeby było weselej dotyczy to praktycznie każdej tzw dziedziny prywatnej , jak ktoś ma lepsze pomysły to słucham , tylko bez takich zarób wydaj