Grisza1 napisał(a):

|
Z obecnej kadry Boguś jest najdłużej nieprzerwanie grającym piłkarzem w naszych barwach. Odkąd wrócił z wypożyczenia do Bełchatowa, jest zawodnikiem Wisły. Dłuższy staż ogólnie mają chyba Głowa czy Brożek, ale oni w międzyczasie grali zagranicą. Twierdzenie więc, że Boguś się nie nadaje do Wisły to twierdzenie, że Maciej Skorża, Henryk Kasperczak, Tomasz Kulawik, Robert Maaskant, Kazimierz Moskal, Michał Probierz, ponownie Tomasz Kulawik, Franciszek Smuda i ponownie Kazimierz Moskal to trenerscy dyletanci. Tu są statystyki Rafała http://www.90minut.pl/kariera.php?id=6804 Nie licząc lat, gdzie był kontuzjowany, zawsze gwarantuje wsparcie drużyny w zdecydowanej większości meczów. Rafał ma swoje wady, jak i każdy inny piłkarz, ale prezentuje określony poziom, waleczność, a przede wszystkim myślę, że jest ceniony za swój charakter, który nie należy do takich, co rozwalają atmosferę w szatni.
|
Właśnie dlatego Wisła jest w takim miejscu w tabeli, bo Rafał jest jakimś jej symbolem. Druga sprawa Popović. Jak ktoś nie oglądał meczów Termalici w ekstraklasie, to od razu podpowiadam. Grają jak nasz rozgrywający. Niestety przeskok między 1 a Ekstraklasą jest duży.