wislakrakow124 napisał(a):

|
Z tego co widze to na amice bilety praktycznie wogole sie nie sprzedaja. Mam nadzieje ze sprzedaz od jutra ruszy.
|
U nas od jakiegoś czasu sprzedaż biletów rusza mocniej dopiero w tygodniu, w którym jest mecz.
To nie mecz z Legią, że można sobie selfie walnąć

i pochwalić się w necie