Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11798
Stary 26.07.2015, 17:57
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co widze to na amice bilety praktycznie wogole sie nie sprzedaja. Mam nadzieje ze sprzedaz od jutra ruszy.
U nas od jakiegoś czasu sprzedaż biletów rusza mocniej dopiero w tygodniu, w którym jest mecz.

To nie mecz z Legią, że można sobie selfie walnąć i pochwalić się w necie
Odpowiedz cytując