Drozd napisał(a):

|
Gdybyś napisał, że kradzież 100 wywołuje wstręcik, a 100 mln wstręcisko to jeszcze bym zrozumiał, ale Ty zwyczajnie zrównujesz złodziejaszka który ukradł lizaka z aferzystą który ukradł fabrykę lizaków. Mało tego uważasz że to normalna postawa no bo kradzież to kradzież. Puknij się w pusty łeb...
|
Napisałem, że to to samo czy nie? tumanie bez szkoły...