PiVoSH92 napisał(a):

|
Czwarty budżet, ale większość klubów z mniejszym budżetem nie musi z niego spłacać ogromu długów i nie ma kilku przepłaconych piłkarzy, jak jeszcze do niedawna my.
|
Jakby to miało jakieś znaczenie.
Prawda jest taka, że Ekstraklasa to gówniana liga i nie licząc dwóch pierwszych pozycji, które raczej są zaklepane, to każda drużyna może zająć miejsca 3-16.
Wiecznie tonący w długach Ruch Chorzów w ostatnich latach potrafił zdobyć wicemistrzostwo i 3 miejsce co jasno pokazuje, że wystarczy odrobina stabilizacji jeśli chodzi o osiągane wyniki i podium jest spokojnie w zasięgu.
To samo dotyczy Jagiellonii, która w tamtym sezonie potrafiła grać równo po podziale punktów i zostałaby wicemistrzem, gdyby nie przekręt w Warszawie.
I tego właśnie należy oczekiwać od Moskala, który powinien spokojnie przepracować całą rundę.