Lysy napisał(a):

|
Kaziu jest dobrym trenerem dla obecnej Wisły, bo jest tani i nie sprawia problemów. Taki trener na spokojne utrzymanie się w lidze. Gdybyśmy mieli skład na puchary, zawodników z potencjałem których trzeba odpowiednio ustawić, czy też przygotować taktycznie pod rywala, to fakt zdałby się lepszy trener, ale takowych nie mamy.
|
Nie siej defetyzmu, może nie puchary, ale pierwsza ósemka powinna być spokojnie.
e
@Jagul
Masz rację, jak by mi ktoś tydzień temu powiedział że po 2 kolejka Korona będzie miała 6pkt, a Lechia 0 to bym go wyśmiał...