Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 26.07.2015, 15:23
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Kaziu jest dobrym trenerem dla obecnej Wisły, bo jest tani i nie sprawia problemów. Taki trener na spokojne utrzymanie się w lidze. Gdybyśmy mieli skład na puchary, zawodników z potencjałem których trzeba odpowiednio ustawić, czy też przygotować taktycznie pod rywala, to fakt zdałby się lepszy trener, ale takowych nie mamy.
Nie siej defetyzmu, może nie puchary, ale pierwsza ósemka powinna być spokojnie.
e
@Jagul
Masz rację, jak by mi ktoś tydzień temu powiedział że po 2 kolejka Korona będzie miała 6pkt, a Lechia 0 to bym go wyśmiał...
Ostatnio edytowane przez Janusz : 26.07.2015 o godz. 15:44.