Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32483
Stary 26.07.2015, 15:18
A czy ja komuś bronię głosować na PiS/PO ? Niech głosuje kto chce. Ja nie słucham mainstreamu, najtrzeźwiejsze głosy rozsądku są poza głównymi mediami (mam na myśli Michalkiewicza czy Brauna).