Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32482
Stary 26.07.2015, 15:10
IncognitoTSW "Dla mnie PiS=PO"

i na takich liczy urbanoplatfusiarnia, wmówić że te dwie partie to samo, nigdy nie gloryfikowałem Pis-u , uważam że na "dole" niczym się nie różnią , ale stawianie znaku równości to woda na młyn urbanów, kiszczaków i "nawrócconych jaruzelskich", możesz dawać znak równości jak Pis porządzi osiem lat, jeżeli robisz to teraz wpisujesz się w mainstream, to jest dla nich muzyka jakiej potrzebują i niestety znajdują wiernych słuchaczy