Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32478
Stary 26.07.2015, 13:37
IncognitoTSW PoPis ? ja wiem że w 2005 miałeś tak z dwanaście trzynaście lat, ale warto zapoznać się z historią , mamy 2015 rok i od ośmiu lat niszczy ten kraj banda urbanoplatfusów z zeteselem a Ty o PoPisie piszesz? to tak jak nie przymierzając zeteseelowiec piechocinski, dalej sprzedajcie mainstreamową bajkę o PoPisie i jeszcze zbojkotujcie wybory bo nie ma na kogo głosować , na to urbanoplatfusiarnia liczy