Taki kwiatek o Dudce z Forum Lecha
Cytat:
Dudka Dariusz miałby problemy, by trzymać poziom ligę niżej, a gdzie dopiero w Ekstraklasie czy pucharach z Sarajewem. Wiecznie spóźniony, odstaje od całej reszty. W Wiśle nie był znaczącym zawodnikiem, tylko ostatnie lata robił za zapchajdziurę od wszystkiego i niczego, wcześniej za granicą nie grał w piłkę wcale.
Jakim cudem ktoś taki, przechodząc do lepszego klubu miałby być przydatny? Nie wiem, co ma nam dać jego rzekome doświadczenie, skoro umiejętności nie ma żadnych, poza byciem równie słabym na wszystkich pozycjach, na jakie go trenerzy upychają.
Wysłać na emeryturę do jakiegoś Bytowa i to od zaraz, bo w takiej Niecieczy już sobie nie poradzi.
|