Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 26.07.2015, 09:26
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że 1/16 to tylko jeden mecz?

Za chiny nie można tego pucharu odpuścić - ja wiem że to marzenia ściętej głowy ale chyba większa szansa jest się spiąć w kilku meczach pucharowych niż w 20 meczach w lidze jeśli ktoś w klubie myśli o pucharach.


A swoją drogą to tak dawno ostatni puchar zdobyliśmy że po prostu wstyd.
Akurat w pucharze mamy szanse bo przy remisie w 90 dalej mamy szanse awansować.
A w dwumeczach przy dobrych wiatrach 2 remisy = awans

Odpowiedz cytując