Kocur napisał(a):

Rozumiem że 1/16 to tylko jeden mecz?
Za chiny nie można tego pucharu odpuścić - ja wiem że to marzenia ściętej głowy ale chyba większa szansa jest się spiąć w kilku meczach pucharowych niż w 20 meczach w lidze jeśli ktoś w klubie myśli o pucharach.
A swoją drogą to tak dawno ostatni puchar zdobyliśmy że po prostu wstyd.
|
Akurat w pucharze mamy szanse bo przy remisie w 90 dalej mamy szanse awansować.
A w dwumeczach przy dobrych wiatrach 2 remisy = awans


