Kocur napisał(a):

Rozumiem że 1/16 to tylko jeden mecz?
Za chiny nie można tego pucharu odpuścić - ja wiem że to marzenia ściętej głowy ale chyba większa szansa jest się spiąć w kilku meczach pucharowych niż w 20 meczach w lidze jeśli ktoś w klubie myśli o pucharach.
A swoją drogą to tak dawno ostatni puchar zdobyliśmy że po prostu wstyd.
|
Z tego co zauważyłem to w tamtym sezonie zarząd jakoś nie był zadowolony że mamy szanse na LE i specjalnie przegrali mecz ze Śląskiem w rundzie finałowej. I w tym roku też nie będzie chciał awansować do LE.