Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
 
Od: 04.2015
Skąd: Daleko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.07.2015, 23:24
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że 1/16 to tylko jeden mecz?

Za chiny nie można tego pucharu odpuścić - ja wiem że to marzenia ściętej głowy ale chyba większa szansa jest się spiąć w kilku meczach pucharowych niż w 20 meczach w lidze jeśli ktoś w klubie myśli o pucharach.


A swoją drogą to tak dawno ostatni puchar zdobyliśmy że po prostu wstyd.
Z tego co zauważyłem to w tamtym sezonie zarząd jakoś nie był zadowolony że mamy szanse na LE i specjalnie przegrali mecz ze Śląskiem w rundzie finałowej. I w tym roku też nie będzie chciał awansować do LE.
Odpowiedz cytując