Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 25.07.2015, 21:08
Zrzędzenie na Bogusia mi osobiście koliduje z jednym faktem. To nie jest jakiś Jović czy Buchalik, którzy mają krótki staż w Wiśle i można gdybać o nich, czy wystawianie ich to głupota trenera czy nie (to tylko przykłady, nie srajcie się). Rafał jest wystawiany w składzie przez kolejnego już trenera (ilu ich było?). Owszem, czasem to wina chudziutkiej kadry, ale jeśli faktycznie byłby taki zły, to ktoś starałby się go zastąpić kimś innym. Tymczasem Boguś od kilku lat niezmiennie jest (przeważnie) w pierwszym składzie.