s1mone "Popović, Boguski - dwaj najaktywniejsi piłkarze naszej drużyny. Praktycznie wszystkie ataki szły przez tych dwóch gości'
mam takie samo zdanie które wyraziłem wyżej , dodał bym do nich Jovica i Brożka, najlepsi nasi zawodnicy wczoraj
Boguś z Popovicem siedli kondycyjnie pod koniec meczu , dlatego wyglądało to gorzej, Brożek zszedł i zero zagrożenia z naszej strony, Boban do końca pozytywnie