Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2015/16.
Wyświetl pojedynczy post
hide
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
21
25.07.2015, 19:33
Puszcza Niepołomice wygrała dzisiejszy mecz i 12 sierpnia do Niepołomic przyjeżdża Lechia Gdańsk
ułożył im się ten terminarz elegancko bo 16 grają z nami.
hide
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hide
Znajdź inne posty napisane przez hide