PiVoSH92 napisał(a):

Jest taki piłkarz - Donald Bomba z 30-40m? Da radę. Głupi, ale udany rajd skrzydłem? Why not? Bramka z dupy, z ostrego kąta itp? Jak trzeba to można.
|
W formie z kawałka wiosny.
A jak nie będzie miał formy/sił/połamie się/nie będzie mu się chciało/postawi na zabawę z dziewczynkami to kto to zrobi?