|
Ajax twój problem polega na tym że:
po pierwsze: jesteś za mało cierpliwy
po drugie: patrzysz krótkowzrocznie
po trzecie: za bardzo bronisz Smudy. (Aż zacytuję rudego klasyka: "to jakaś rodzina?")
Ja wiem że każdy ma swoje sympatie i trzeba oddać Smudzie to że wziął Wisłe w najtrudniejszym momencie i to był odpowiedni trener na tamten czas. Zrobił swoje, wycisnął z drużyny co się dało, po.......ił głupoty jak to ma w zwyczaju i poleciał bo nie nadaje się by zawierzyć mu budowanie zespołu.
Są różne typy trenerów. Jedni wpadają na ....zie od razu do szatni i jest efekt nowej miotły, terapia szokowa i jakoś jadą, są trenerzy których warsztat ukazuję się z czasem. Moskal jest moim zdaniem tym drugim typem trenera. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że ten gość (do którego mam ogromny szacunek i sympatię nie ukrywam) z głową na karku, z pomysłem i sercem do tego co robi. Trzeba mu dać szansę i wspierać, nawet i dlatego że to Wiślak. A kogo mamy wspierać jak nie naszych?
I ile chwalony przez ciebie Probierz miał trenerskich wpadek i ile czasu na budowanie drużyny w Białymstoku
Ostatnio edytowane przez Mixu : 25.07.2015 o godz. 18:52.
|