Elefant napisał(a):

Pamiętam, też kilka innych bramek. To niedziela. A może właściwiej Święta Bożego Narodzenia.
A cała reszta roku to koszmarne braki techniczne, braki szybkościowe, siłowe, podanie do najbliższego partnera, najlepiej do tyłu.
|
I taki słaby Boguski jak siedzi na ławie to gra nie istnieje, a jak wchodzi to paradoksalnie jest o niebo lepiej. Znaczy ktoś tu farmazoni...