Mi się po prostu wydaje ze Moskal raz zajebiscie przyfarcił w lidze Europejskiej i teraz peszek go sciga

kiedyś się skończy. Dla mnie liczy się to ze widzę że trener ma pojęcie jak ustawić zespół , jak dotrzeć do piłkarzy i że widać styl i pomysł.
Wyniki przyjdą z czasem. Jestem tego bardziej niż pewien.
A Smuda? Daj już z nim spokój..