Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#763
Stary 25.07.2015, 16:26
Mi się po prostu wydaje ze Moskal raz zajebiscie przyfarcił w lidze Europejskiej i teraz peszek go sciga kiedyś się skończy. Dla mnie liczy się to ze widzę że trener ma pojęcie jak ustawić zespół , jak dotrzeć do piłkarzy i że widać styl i pomysł.

Wyniki przyjdą z czasem. Jestem tego bardziej niż pewien.

A Smuda? Daj już z nim spokój..
Powód: Nie doczytałem ;)
Ostatnio edytowane przez Mixu : 25.07.2015 o godz. 16:34.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH