Drozd napisał(a):

Jeżeli ktoś uważa, że wczorajsza dobra gra nie miała nic wspólnego z obecnością na boisku Boguskiego to jego opinia, a ja oceniam ją jako debilną ...
|
pelna zgoda

Rafal jako jeden z nielicznych naszych zawodnikow jakos wydaje sie rozumiec z Brozkiem. wczoraj zagrali kilka fajnych akcji. To , ze nic z nich nie wyszlo to inna sprawa , jednak jesli ktos mowi, ze Boguski jest na skrzydle gorszy od Jovicia to nie mam pytan. Dla mnie to jedyny sensowny prawoskrzdlowy w tej chwili. Z reszta wszyscy mowia, ze prawa strona wczoraj grala super i rzeczywisciie tak bylo, czego nie mozna bylo powiedziec o grze prawego skrzydla z Gornikiem.