No widzisz, racja ma to do siebie, że każdy ma swoją.
Dla mnie twoja opinia jest głupia. Nie zgadzam się z nią i mam do tego pełne prawo, aczkolwiek nie mam zamiaru Cię wyzywac
Jego odwaga jest tak wielka że może pojedzie do Afganistanu. Bo w piłke to on grać nie potrafi. Ale co ja będę tłumaczył wielkiemu znawcy piłki nożnej.