Jeżeli Twoim zdaniem Boguski 9/10 piłek wali w aut to jesteś zwyczajnie pomylony...
Pomijając fakt, że te które wali w aut albo do przeciwnika mają w sobie potencjał stworzenia sytuacji bramkowej albo posunięcia gry do przodu. Inaczej mówiąc Boguski gra ryzykownie bo się nie boi. Dlatego obserwatorom bez pojęcia o piłce wydaje się, że dużo piłek traci, dla takich lepszy jest ten, który wszystko podaje do tyłu i wielkie g... z jego gry wynika.
Jeżeli ktoś uważa, że wczorajsza dobra gra nie miała nic wspólnego z obecnością na boisku Boguskiego to jego opinia, a ja oceniam ją jako debilną ...