Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 25.07.2015, 13:59
apropo Boguskiego - zauwazcie z jaka sila ten FACET ? strzela w kierunku bramki - naprawde nie chce sie pastwic ale moze On jest jakis niedozywiony jest albo go stopy bola ? ...ale tak na powaznie to przeraza mnie ze dorosly facet i zawodowy pilkarz ma moc w nodze ( kopyto) na poziomie trampkarza , koles nie jest w stanie oddac silnego strzalu z odleglosci nawet 10 metra , sprobujcie ogladnac powtorki z wielu meczy i zobaczyc jakie pioruny Rafal wali , niewymagam od niego zeby walil jak Koeman , ale zawsze mam niezla beke ogladajac moc ( o precyzji nie wspominam) strzalu Rafala Boguskiego .... moj bardzo zaawansowany wiekiem tatus wspomnial po meczu ze Rafal na treningu chyba nie przekopalby pol boiska