kerim1906 napisał(a):

|
nawet biorąc poprawkę na durne weszlo to jest odpowiedz na oceny"fachowców" powyżej co do gry Popovica, porównywanie go z człapaczem Silicem to nieporozumienie, po tym meczu uważam go za bardziej potrzebnego zawodnika Wiśle niż Stilic ( którego człapanie już "docenili" na Cyprze), szkoda remisu ale uważam że trzeba go uszanować , było dużo lepiej niz w pierwszym meczu, wygląda też że będzie dużo lepiej z każdym meczem
|
To prawda, na razie Popovic nie zrobił nic, żeby go porównywać ze Stiliciem. Semir grał w kratkę, ale dzięki niemu zdobyliśmy prawie połowę bramek w tamtym sezonie. Popovic na razie jest i to jego największa zasługa. Z jednym się wszakże zgodzę. Ósemka jest potrzebna Wiśle i bardzo kogoś takiego brakowało w poprzednim sezonie. Szkoda, że się nie przekonamy, jak mógłby wyglądać Stilić na przykład z Popoviciem (którego nie skreślam, ani nie oceniam ostatecznego potencjału) i Mączyńskim w składzie :(.