fansorina "Co do Popovicia to wklejam komentarz Taktycznie.net z artykułu na weszło o grze Popovicia:
Popović ma drugi mecz z rzędu najwięcej podań atakujących w Wiśle. W tym meczu miał 80% celności - drugi wynik w drużynie, po Cywce. Owszem, miał sporo strat, ale problem jest bardziej w tym, że mimo, że jest on środkowym / ofensywnym pomocnikiem, musi często schodzić po piłkę głęboko i szukać ryzykownych zagrań, bo inni się jakoś do rozegrania nie kwapią. A że w zwiazku z tym często traci - to tak jak winić górnika, że się w pracy pobrudzi."
nawet biorąc poprawkę na durne weszlo to jest odpowiedz na oceny"fachowców" powyżej co do gry Popovica, porównywanie go z człapaczem Silicem to nieporozumienie, po tym meczu uważam go za bardziej potrzebnego zawodnika Wiśle niż Stilic ( którego człapanie już "docenili" na Cyprze), szkoda remisu ale uważam że trzeba go uszanować , było dużo lepiej niz w pierwszym meczu, wygląda też że będzie dużo lepiej z każdym meczem
Drozd co się dziwisz, , maja klucz wytrych "Boguski", co złe to Boguski, według mnie jeden z nielicznych który zawsze zostawia serce na boisku , do tego dobrze ustawiony i w formie decyduje o naszej grze, wczoraj widać było to doskonale, opadł z sił w ostatnim kwadransie podobnie jak Popovic ale według mnie był wyróżniającym sie piłkarzem naszej drużyny, do tego jak słyszę że Głowa a to stary a babole czy kiksy to naprawdę żal czytać komentarze, Głowa był jest i pozostanie SZEFEM naszej obrony,drobne wpadki tego nie zmienią , ale "fachowcy" wiedza lepiej.......