Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 25.07.2015, 10:40
Jak do zdrowia wróci Sarki, a do kadry Dziki Donald, to będziemy mieć solidną pakę i o kolejne zwycięstwa jestem spokojny. Tak jak pisałem przed startem sezonu - brakuje nam w kadrze skrzydłowych i moim zdaniem, to było wczoraj widać. Generalnie mecz oceniam pozytywnie. Szkoda, że nie udało się wygrać, ale jak mawiał K. Górski - jeśli nie da się wygrać, to trzeba zremisować. I o ile po remisie z KSG czułem ogromny niedosyt i irytację, o tyle po wczoraj niedosyt czuję tylko umiarkowany.

Nie było źle, a będzie już tylko lepiej. Z kuchenkami 3 punkty.