Drozd napisał(a):

W ocenie Tobie podobnych wszystko co zrobi Boguski czy Moskal to padaka. A co do umiejętności to wybacz ale laik choćby chciał nie jest w stanie ich ocenić, zwyczajnie sam nie potrafisz kopnąć piłki więc nie masz pojęcia jakie kopnięcia dowodzą umiejętności. Poniał ?
Nie wiem co sobie wywnioskowałeś, ale ostatnio Boguski nie grał, a teraz grał czy poprawa gry to jego zasługa? Tylko matoł nie weźmie takiej ewentualności pod uwagę...
|
Przykro mi ''geniuszu'' ale nie trafiłeś. Akurat prace Moskala doceniam i nie jest to dla mnie padaka. Także sory "kolego", ale jebłeś pudło jak hanka.
Co do kopnięcia prosto piłki, zapraszam na sparing

A co do oceny umiejętności:nie jest trudno ocenić umiejętności piłkarza który na 10 piłek 9 wywali w aut lub poda do rywala.
A co do matoła. Jeżeli ktoś uważa że wczorajsza dobra gra była zasluga Boguskiego

to może nim być....