Drozd napisał(a):

|
Boguski nie grał w poprzednim meczu i co? Lepiej było?
|
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale z tych 2 zdań wynika że wczorajsza dobra gra to zasługa naszego Messiego. Gdyby grał z górnikiem to pewnie byłoby 5-0, a tak nie ma Messiego i 1-1 :/
Boguski wczoraj faktycznie starał się, ale to nie zmienia tego że brak mu umiejetnosci a tego dobra wola się nie naprawi

Miał kilka dobrych chwil, ale większość to padaka.