Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 25.07.2015, 10:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Boguski nie grał w poprzednim meczu i co? Lepiej było?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale z tych 2 zdań wynika że wczorajsza dobra gra to zasługa naszego Messiego. Gdyby grał z górnikiem to pewnie byłoby 5-0, a tak nie ma Messiego i 1-1 :/
Boguski wczoraj faktycznie starał się, ale to nie zmienia tego że brak mu umiejetnosci a tego dobra wola się nie naprawi Miał kilka dobrych chwil, ale większość to padaka.