Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 25.07.2015, 09:54
Jasiu jak się nic nie robi to się nic nie spieprzy, Boguski nie grał w poprzednim meczu i co? Lepiej było? Więc nie czepiaj się o duperele bo zgodnie z tym co przewidywałem dwa lata temu bez Boguskiego na placu nie robimy sztycha.
Hej Nasz TS !!