Temat
:
[II kolejka] DERBY KRAKOWA!
Wyświetl pojedynczy post
jeziu89
Junior Member
Od: 03.2015
Offline
#
130
25.07.2015, 07:35
Podsyłam
skrót meczu
. Szkoda, bo można było wygrać, ale nasza postawa w ofensywie może cieszyć
www.pilka24.com.pl
- najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej
jeziu89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jeziu89
Znajdź inne posty napisane przez jeziu89