Temat
:
[II kolejka] DERBY KRAKOWA!
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
129
25.07.2015, 06:45
Jest niedosyt bo mogliśmy wygrać.
Z drugiej strony mając na względzie przebudowę drużyny, brak zgrania i bardzo dla nas (zawsze) trudny teren wynik jest jak najbardziej OK.
Gra lepsza niż z Górnikiem, miejmy nadzieję, że będzie to stała tendencja.
Elefant
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Elefant