Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 25.07.2015, 06:27
Mecz bardzo fajny wg mnie z obu stron. Sędzia był tragiczny, chociaż nie przekręcił żadnej z drużyn w....iał niemiłosiernie . Szkoda Głowackiego, słaby start sezonu zaliczył, ale jest na szczęście Rysiu, jak nie Arek uratuje, to Guzmics wyjebie i to mi się podoba, o to chodzi! . Jovic wczoraj klasa, współpraca z Rafałem wyglądała lepiej niż nieźle. Mączyński zagrał dobry mecz, oby takich więcej! Brożkowi do bardzo dobrego występu zabrakło tylko bramki.
Alana nie widziałem na boisku, to dobrze czy źle?

Co do Popovicia to wklejam komentarz Taktycznie.net z artykułu na weszło o grze Popovicia:
Popović ma drugi mecz z rzędu najwięcej podań atakujących w Wiśle. W tym meczu miał 80% celności - drugi wynik w drużynie, po Cywce. Owszem, miał sporo strat, ale problem jest bardziej w tym, że mimo, że jest on środkowym / ofensywnym pomocnikiem, musi często schodzić po piłkę głęboko i szukać ryzykownych zagrań, bo inni się jakoś do rozegrania nie kwapią. A że w zwiazku z tym często traci - to tak jak winić górnika, że się w pracy pobrudzi.

A jak tam ranni Sadlok i Mączyński, będą gotowi na sobote?
Ostatnio edytowane przez fansorina : 25.07.2015 o godz. 06:55.