Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 25.07.2015, 00:47
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że nie zawsze będziemy grać Mączyńskim, Urygą i Popoviciem. A przynajmniej mam taką nadzieję. Na razie Crivellaro ma największe zaległości i jest wielką niewiadomą. Jeśli się sprawdzi i będzie w optymalnej formie., pewnie będzie grał na 10. Popovic na 8 a Mączyński na 6.

Tylko po co nam Cywka w sytuacji, gdy jest jeszcze Uryga, Boguski i Jankowski? I właściwie na jakiej pozycji powinien grać?
No oczywiście można to przemeblować i ułożyć to tak jak napisałeś. Tylko wtedy co? Kazek się obecnie myli forsując Popovica na rozgrywającego? Na rundę jesienną przecież nie ma innych możliwości.
No i ciężko żywić nadzieję , że Crivellaro będzie naszym mózgiem, jeśli nie wiadomo co chłopaczyna potrafi, czy to w ogóle potrafi.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 25.07.2015 o godz. 00:54.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski