Dariook napisał(a):

Ale Brożek stwierdza tylko jakiej charkterystyki piłkarzem jest Popović. Inna sprawa w jakim celu został zakontraktowany. Ma być playmakerem i ma zastąpić Stilica w formacji, takie są fakty i taka jest jego obecna rola. I dlatego że się w tym nie sprawdza, wygląda to jak wygląda.
A na 8 mamy Mączyńskiego.
No chyba że Kazek ma nierówno pod kopułą?
|
Myślę, że nie zawsze będziemy grać Mączyńskim, Urygą i Popoviciem. A przynajmniej mam taką nadzieję. Na razie Crivellaro ma największe zaległości i jest wielką niewiadomą. Jeśli się sprawdzi i będzie w optymalnej formie., pewnie będzie grał na 10. Popovic na 8 a Mączyński na 6.
Tylko po co nam Cywka w sytuacji, gdy jest jeszcze Uryga, Boguski i Jankowski? I właściwie na jakiej pozycji powinien grać?