regan napisał(a):

|
Takie myślenie sprawia ze staczamy sie w dół... A najważniejsze w kryzysie jest to żeby trzymać poprzeczkę jak najwyżej
|
Ja poprostu chce nakrecic ludzi aby przyszli na mecz... wiemy w jakiej kondycji jest nasz klub. Kazdy sprzedany bilet sie liczy...