Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 24.07.2015, 23:53
Kurz napisał(a):Wyświetl post
http://m.krakow.sport.pl/sport-krako...-nastepca.html

Myślę, że Brożek wie, co mówi. Wiesz lepiej od niego?

Nie wiem kto obecnie jest (a o tym kto ostatnio był mówi wywiad z Brożkiem), bo nie mam pojęcia o przeszłości Crivellaro, ale jeśli ktokolwiek, to właśnie on.

Oczywiście 8 jest nam bardzo potrzebna. Szkoda, że po odejściu Chrapka kogoś takiego nie mieliśmy obok Stilica.


Ale Brożek stwierdza tylko jakiej charkterystyki piłkarzem jest Popović. Inna sprawa w jakim celu został zakontraktowany. Ma być playmakerem i ma zastąpić Stilica w formacji, takie są fakty i taka jest jego obecna rola. I dlatego że się w tym nie sprawdza, wygląda to jak wygląda.
A na 8 mamy Mączyńskiego.

No chyba że Kazek ma nierówno pod kopułą?
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski