Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 24.07.2015, 23:41
patti napisał(a):Wyświetl post
1906% poparcia !!!!!!!

Wszyscy na lecha !!!! Jakos z lechem jestem spokojny..... oni beda miedzy meczami Basel, wiec rezerwami wyjda na nas. 20k na stadionie to minimum.

Widzimy sie w sobote na R22...
Takie myślenie sprawia ze staczamy sie w dół... A najważniejsze w kryzysie jest to żeby trzymać poprzeczkę jak najwyżej
Tylko Wisła!