Dariook napisał(a):

Jeśli on nie jest 10 (a jest) to kto niby nią według Ciebie jest?
|
http://m.krakow.sport.pl/sport-krako...-nastepca.html
Myślę, że Brożek wie, co mówi. Wiesz lepiej od niego?
Nie wiem kto obecnie jest (a o tym kto ostatnio był mówi wywiad z Brożkiem), bo nie mam pojęcia o przeszłości Crivellaro, ale jeśli ktokolwiek, to właśnie on.
Oczywiście 8 jest nam bardzo potrzebna. Szkoda, że po odejściu Chrapka kogoś takiego nie mieliśmy obok Stilica.