Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 24.07.2015, 23:17
Na tym jedynym miejscu na ziemi bez atmosfery ta gra wygladała nawet dobrze.W pierwszej bez napletkowcy walczyli i sie stawili ,w drugiej juz mecz pod nasze dyktando

jednak dla mnie czegos braklo,cos co mialem tamte derby sprzed 10 lat.Teraz to juz chyba inna mentalosc czy cos,bo wsyztsko jakies takie "mile dla oka"...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI