Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 24.07.2015, 22:46
Jak to się mawia - mecze, których nie można wygrać, trzeba zremisować. Pierwsza połowa ogólnie ciekawa. Druga przeciętna. Taki mecz na remis, z którego jestem w miarę zadowolony. Teraz z Dzikim Donaldem pojedziemy Lecha!