Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 24.07.2015, 22:29
Popović w I połowie w miarę ogarniał w II połowie widocznie odstawał od wszystkich naszych, myślę że jeszcze okrzepnie i będzie z niego jakiś pożytek. Na duży + Jović i Mączyński.
Co do wyniku, mimo babola Głowackiego, zasłużony, po wyrównującym golu pachniało na kilometr następnym dla oponentów, szczęście że wytrzymaliśmy, w II połówce przeważaliśmy ale widać było że bardziej grajki nastawili się na czyste konto z tyłu... groźna ta krakowia się zrobiła.