Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 24.07.2015, 22:24
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
A kogo ma wpuścić? Gościa, który dopiero uczy się co to walka derbowa czy juniora, który może stracić piłkę i zawalić na mecz?

Sami selekcjonerzy.

PS. Pieprzony Donald grał sobie w PS-a a Boguski musiał zasuwać do 80 minuty.
Donalda nie powolal Kazek wiec nie wiem co masz do niego?

A co do Popovicia. Właśnie takie pie*dolenie i porównywanie go do Stilicia jest najgorsze dla niego. Stlicia nie ma i się kur*a z tym musicie pogodzić. Popovic to nie Stilic i porównywanie ich to jest najgorsze co można robic.