|
Co do Popovicia to mam nadzieję ,że gość się ogarnie. Bo na ten moment to może Stiliciowi buty nosić...
Co do samego meczu to oczekujemy 20 koła ludzi na meczu, wielkiego zainteresowania a z żydami Cierzniak gra na czas. Jak gośc jest ....a nowy i nie wie to niech z łaski swojej Kazek mu powie, że my jako Wisła Kraków nie gramy na czas i zawsze o 3 pkt.
No chyba, że chcemy zweryfikować oczekiwania, 10 koła ludzi na meczu i 8 miejsce to jest to co nas uszczęśliwia.
Dzisiaj tylko Jovic, Brozio, Guzmics i Mąka dostosowali się poziomem do rangi meczu. Reszta słabo.
Co do Kazka to chłopie ....a mać, 30 stopni goście oddychają rękawami a Ty zmiany robisz w 83 minucie ?
|