Dariook napisał(a):

Jovic, Brozek, Maka na plus. Glowa dzisiaj slabo.
Popovic nieporozumienie.
Czym sie rozni Stilic od Popovica?
Ten pierwszy podaje na centymetry a ten drugi na metry.
Za Migą.
|
Ale ten drugi zdaje się nie bać każdej stykowej piłki i walczy.