|
Jovic, Gumiś pełna profesorka.
Mąka bardzo dobry mecz, Uryga na plus.
Popović dno,
sędzia dno i trzy metry mułu...
Co do kiksu Głowy, nawet najlepszym zdarzają się błędy.
I jeszcze niezrozumiałe zmiany, szkoda, że tak wcześnie, Brożek, który grał dobry mecz zmiana i Jankowski do ataku?
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Festence : 24.07.2015 o godz. 22:03.
|