Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 24.07.2015, 21:56
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Głowa słabiutko, jakby nie ten bład moglibyśmy wygrac,
Tak naprawdę nikt nie wie jakby potoczył się mecz gdyby nie padła ta bramka. Moglibyśmy zarówno wygrać 1-0 jak i 5-0 jak i przejebać 1-5. Głowa zagrał nerwowo początek miał kilka błędów ale w drugiej połowie grał już pewniej(oprócz sytuacji z Guzmicsem). Błędy zdarzają się najlepszym.
Cierzniak jak dla mnie gra za dużo na czas(nie można grać na czas od strzelenia pierwszego gola szczególnie gdy strzela się go w 3 minucie ) i nie wychodzi na przedpole(w sytuacji bramkowej:sytuacja była do uratowania ale wyszedł za pozno)