Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 24.07.2015, 21:53
Skłamałbym, że jestem zadowolony z wyniku.
Wisła przewyższała sąsiadkę kulturą gry i taktycznie.
Można to było wygrać, ale wolę ten remis niż przypadkowego dzwona po waleniu głową w mur na wzór Cracovii.
Gdyby nie błąd Jonasza Głowackiego to okazałoby się, że pasy potrafią tyko szybko biegać, faulować i wymuszać rzuty wolne od słabo dziś sędziującego arbitra. Kreowani na nowych bogów ekstraklasy Cetnarski i Budziński przerażająco niewidoczni (oprócz głupio straconej bramki).
Środek Wisły wraz z upływem czasu coraz skuteczniejszy w odbiorze i coraz lepiej rozpoczynający grę w ofensywie. Mimo dobrej gry Brożka, lepszej niż ostatnio, jednak popełniał on błędy w ustawieniu. Popovic na razie bez żadnego błysku. Mączyński piłkarzem meczu i za postawę na boisku i za postawę poza boiskiem.

Cierzniak, niestety słaba gra nogami. Jego wykopy bez przyjęcia przyprawiały o dreszcze. Słaba komunikacja ze stoperami. Oby to był tylko jeden słabszy dzień.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....