|
Mam nową nazwę dla 2 strony błoń, ponieważ jak wiecie zamierzają wybudować baze treningową pod Krakowem otóż od dziś nazywajmy ich Żydovia Liszki. hehe.
Co do meczu: Głowa słabiutko, jakby nie ten bład moglibyśmy wygrac,
Cywka słabiutko do zmiany
Mączyński, Jović, Brożek, Boguski ok
Popovic srednio
Cierzniak + -
Guzmics dobrze
|