Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 24.07.2015, 21:52
Mam nową nazwę dla 2 strony błoń, ponieważ jak wiecie zamierzają wybudować baze treningową pod Krakowem otóż od dziś nazywajmy ich Żydovia Liszki. hehe.
Co do meczu: Głowa słabiutko, jakby nie ten bład moglibyśmy wygrac,
Cywka słabiutko do zmiany
Mączyński, Jović, Brożek, Boguski ok
Popovic srednio
Cierzniak + -
Guzmics dobrze