Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#723
Stary 24.07.2015, 21:50
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Moskal miej jaja i żyj przy tej lini a nie poker face i sobie stoje
Są dwie szkoły. Można szarpać się przy linii jak Smuda, co nie zawsze przynosi efekt, albo emanować pewnością siebie co wcale nie jest takie złe.

Co kto woli.

Trener ma skład jaki ma i na podstawie tego co widzę, dalej wierze, że zbuduje dobry zespół.

Dać mu czas, skrzydłowych i będzie dobrze.