brylant17 napisał(a):

|
Moskal miej jaja i żyj przy tej lini a nie poker face i sobie stoje
|
Są dwie szkoły. Można szarpać się przy linii jak Smuda, co nie zawsze przynosi efekt, albo emanować pewnością siebie co wcale nie jest takie złe.
Co kto woli.
Trener ma skład jaki ma i na podstawie tego co widzę, dalej wierze, że zbuduje dobry zespół.
Dać mu czas, skrzydłowych i będzie dobrze.